آنتی ویروس نود32

امنیت پایدار در برابر بد افزارها، قدرت تشخیص بالا، سریع، پر افتخار ترین آنتی ویروس برای ویندوز

این آنتی ویروس شما را در برابر انواع بدافزارها ، از جمله ویروس ها ، باج افزارها ، کرم ها و نرم افزارهای جاسوسی محافظت می کند

این آنتی ویروس بدافزارهایی را که می خواهند اطلاعات شخصیتان روی شما مسدود کنند ، بلاک می کند و سپس از شما می خواهد برای باز کردن قفل “هزینه ای” بپردازید.

از تهدیداتی که حتی به قبل از شروع ز ویندوز، بر روی سیستمهایی با رابط سیستم UEFI ، از یک سطح عمیق تر به رایانه شما حمله می کنند محافظت می کند.

 • آنتی ویروس افسانه ای NOD32

 • تمام منابع کامپیوتر را روشن کنید

 • بازی ها و فیلم های بی وقفه

 • فن آوری آنتی ویروس افسانه ای

 • ضد فیشینگ بهبود یافته است

 • آنتی ویروس و ضد ویروس

 • اسکنر حافظه ی پیشرفته

 • اسکن ابری(Cloud-Powered)

 • سپر باج افزار (Ransomware Shield)

 • هنگام دانلود پرونده ها ، اسکن کنید

 • سیستم پیشگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان (HIPS)

 • حفاظت از حمله مبتنی بر اسکریپت

  خرید لایسنس نود 32

  در صورتی که اقدام به خرید لایسنس نکرده اید می توانید از لینک خرید لایسنس نود 32 اقدام به خرید کنید

  با آنتی ویروس افسانه ای NOD32 بیشتر آشنا شویم

  این آنتی ویروس شما را در برابر انواع بدافزارها ، از جمله ویروس ها ، باج افزارها ، کرم ها و نرم افزارهای جاسوسی محافظت می کند.

  تمام منابع کامپیوتر را روشن کنید

  از تمام توان رایانه خود لذت ببرید. بازی ، کار و مرور اینترنت بدون کندی!

  بازی ها و فیلم های بی وقفه

  در هنگام بازی کردن ، برنامه های مزاحم باز نمی شوند یا برنامه ای در حالت تمام صفحه اجرا نمی شود.

  ویژگی ها فن آوری آنتی ویروس افسانه ای

  با محافظ ESET چند لایه ای که امتحانش را بار ها پس داده، با کسب اطمینان بیش از 110 میلیون کاربر در سراسر جهان ، خود را از باج افزارها و انواع دیگر بدافزارها محافظت کنید.

  ضد فیشینگ بهبود یافته است

  از حریم خصوصی و دارایی های شما در برابر تلاش های وب سایت های متقلب برای به دست آوردن اطلاعات حساس مانند نام کاربری ، کلمه عبور یا جزئیات بانکی محافظت می کند ، یا زمانی که اخبار جعلی را از منابع به ظاهر معتبر به شما تحمیل می کند. شما را از حملات هموگلیف محافظت می کند (جایگزین کردن کاراکترها در پیوندها با آنهایی که شبیه به هم هستند اما در واقع متفاوت هستند).

  آنتی ویروس و ضد ویروس

  دارای محافظت پیشگیرانه در برابر انواع تهدیدات آنلاین و آفلاین و از انتشار بدافزار به سایر کاربران جلوگیری می کند.

  ماشین یادگیری پیشرفته

  علاوه بر آموزش ESET Machine در Cloud ، این لایه فعال به صورت محلی اجرا می شود. این برنامه بطور خاص برای شناسایی پیشرفته طراحی شده است که هرگز قبل از بدافزار دیده نشده است ، در حالی که تأثیر کم بر عملکرد دارد.

  بهره برداری از مسدود کننده

  حملات بلاک مخصوصاً برای جلوگیری از تشخیص آنتی ویروس و از بین بردن قفل ها و باج افزار طراحی شده است. محافظت در برابر حملات بر مرورگرهای وب ، readers PDF و سایر برنامه ها ، از جمله نرم افزارهای مبتنی بر جاوا.

  اسکنر حافظه ی پیشرفته

  تشخیص بدافزار پیشرفته ی سمج را که از چندین لایه رمزگذاری استفاده می کند ، قادر به پنهان کردن فعالیت خود می کند.

  اسکن ابری(Cloud-Powered)

  با ثبت لیست پرونده های ایمن وابسته بر اعتبار بانک اطلاعاتی ESET Live Grid® ، آنتی ویروس اسکن ها را سریعتر می کند. با مقایسه آن با اعتبار سیستم مبتنی بر ابر ، کمک می کند تا بطور فعالانه، بر اساس فعالیتش، مانع از بدافزارهای ناشناخته شویم.

  سپر باج افزار (Ransomware Shield)

  این آنتی ویروس بدافزارهایی را که می خواهند اطلاعات شخصیتان روی شما مسدود کنند ، بلاک می کند و سپس از شما می خواهد برای باز کردن قفل "هزینه ای" بپردازید.

  کنترل دستگاه

  به شما امکان می دهد از کپی غیرمجاز داده های شخصی خود در یک دستگاه خارجی جلوگیری کنید. رسانه های ذخیره سازی - CD ، DVD ، USB و دستگاههای ذخیره دیسک را مسدود کنید. به شما امکان می دهد دستگاه های اتصال از طریق بلوتوث ، FireWire و پورت های سریال/ موازی را مسدود کنید.

  هنگام دانلود پرونده ها ، اسکن کنید

  در طول فرآیند دانلود کردن ، با اسکن انواع پرونده های خاص - مانند بایگانی ، زمان اسکن را کاهش می دهد.

  اسکن حالت بیکار

  هنگامی که رایانه شما در حال استفاده نیست ، عملکرد سیستم را با انجام اسکنهای عمیق بهبود می بخشد. کمک می کند تا تهدیدهای غیرفعال احتمالی قبل از ایجاد آسیب به شما شناسایی شود.

  سیستم پیشگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان (HIPS)

  آنتی ویروس به شما این امکان را می دهد که با تمرکز بر تشخیص رفتاری ، رفتار سیستم را با جزئیات بیشتری تنظیم کنید. و قوانینی را برای رجیستری سیستم ، فرآیندهای فعال و برنامه ها برای تنظیم دقیق وضعیت امنیتی خود تعیین کنید.

  حفاظت از حمله مبتنی بر اسکریپت

  حملات توسط اسکریپت های مخرب که سعی در سوء استفاده از ویندوز PowerShell دارند را تشخیص می دهد. همچنین جاوا اسکریپت های مخرب را که می توانند از طریق مرورگر شما حمله کنند را شناسایی می کند. مرورگرهای Mozilla Firefox ، Google Chrome ، Microsoft Internet Explorer و Microsoft Edge پشتیبانی می شوند.

  اسکنر UEFI

  از تهدیداتی که حتی به قبل از شروع ز ویندوز، بر روی سیستمهایی با رابط سیستم UEFI ، از یک سطح عمیق تر به رایانه شما حمله می کنند  محافظت می کند.

  حداقل مصرف انرژی

  بازی ، کار و مرور اینترنت بدون کندی. با حالت صرفه جویی در مصرف باتری ، بدون اتصال و به صورت آنلاین بیشتر بمانید و بدون منحرف کردن پاپ آپ از بازی لذت ببرید.

  ردپای سیستم کوچک

  آنتی ویروس عملکرد بالا را حفظ کرده و طول عمر سخت افزار را افزایش می دهد. متناسب با هر نوع محیط است. پهنای باند اینترنت را با بسته های بروزرسانی بسیار کوچک ذخیره می کند.

  حالت گیمر

  سیستم امنیتی اگر برنامه ای در تمام صفحه اجرا شود به طور خودکار به حالت خاموش تغییر می دهد. به روزرسانی ها و اعلان های سیستم برای صرفه جویی در منابع بازی ، ویدئو ، عکس یا ارائه به تعویق می افتند.

  پشتیبانی از کامپیوتر قابل حمل

  همه ویندوزهای پاپ آپ غیر فعال ، به روزرسانی ها و فعالیت های سیستم را برای ذخیره منابع سیستم به تعویق می اندازد تا بتوانید روی بازی یا فیلم ها متمرکز شوید.

  نصب کنید و فراموش کنید

  نصب ، تجدید و به روزرسانی آسان و امنیت ما نیز برای تنظیم کلیه کارهای روزمره ساده طراحی شده است. در صورت تمایل ، نمایه خود را با 150 ابزار دقیق تنظیم کنید.

  راه حل یک کلیک

  به شما این امکان را می دهد وضعیت محافظت خود را مشاهده کرده و به بیشترین استفاده از ابزارها در همه صفحه ها دسترسی پیدا کنید. راه حلهای جامع یک کلیک را برای مسائل احتمالی، ارائه می دهد.

  ارتقا محصولات ساده

  بهره مندی از فناوریهای جدید حفاظت به محض دسترسی ، برای یک سطح امنیتی بالا.

  تنظیمات برای کاربران پیشرفته

  تنظیمات امنیتی عمیق را متناسب با نیازهای شما ارائه می دهد. به شما امکان می دهد حداکثر عمق اسکن ، زمان اسکن ، اندازه پرونده ها و بایگانی های اسکن شده و موارد دیگر را خودتان تعریف کنید.

  ESET SysInspector®

  یک ابزار تشخیصی پیشرفته که اطلاعات مهم سیستم را برای عیب یابی طیف گسترده ای از مسائل امنیتی و سازگاری ضبط می کند.

  گزارش امنیتی

  بینش ماهانه در مورد چگونگی محافظت ESET از رایانه شما را گزارش می دهد. این خلاصه شامل اطلاعات مربوط به تهدیدهای شناسایی شده ، صفحات وب مسدود شده ، ایمیل های اسپم رهگیری شده ، دسترسی به وب کم مسدود شده و موارد دیگر می باشد.