[us_separator size=”large”]

از امنیت تلفن همراه Android، با آنتی ویروس ما لذت ببرید

[us_btn label=”خرید آنلاین” link=”url:https%3A%2F%2Flic.node32.org%2Fantivirus%2Feset%2Feset-mobile-security|title:%D8%A2%D9%86%D8%AA%DB%8C%20%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3%20%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84|target:_blank” style=”5″]
[us_image image=”9770″ hide_on_states=”mobiles”]

آنتی ویروس قدرتمند

آنتی ویروس دستگاه شما را در برابر مشکلات امنیت سایبری ، از جمله حملات باج افزار ، ایمن می کند.

[us_btn label=”مقایسه محصولات” link=”url:https%3A%2F%2Fnode32.org|title:%D9%86%D9%88%D8%AF%2032|target:_blank” style=”6″]
[us_image image=”9772″ hide_on_states=”mobiles”]

چرا برای Android خود نیاز به آنتی ویروس دارم؟

سیستم عامل اندروید دارای بیشترین کاربر در جهان است. البته این همچنین بدان معنی است که می تواند آسیب پذیرترین باشد. مهم است که برای محافظت از شکارچیانی که به دلیل استفاده گسترده از آن ، Android را هدف قرار می دهند ، روی دستگاه خود برنامه های امنیتی و ابزارهایی با عملکرد بالا نصب کنید.

چگونه یک آنتی ویروس برای Android کار می کند؟

نقش اصلی یک برنامه ضد ویروس اسکن سایر برنامه ها در دستگاه Android شما و تأیید وضعیت آنها در برابر لیست برنامه های شناخته شده ای است که به خطر افتاده اند. برنامه آنتی ویروس همچنین به دنبال دستگاه های “ریشه دار” است ، جایی که کاربران غیرمجاز به اطلاعات دستگاه شما دسترسی پیدا کرده اند.

علائم هک شدن دستگاه تلفن همراه شما چیست؟

ترسناک است که فکر کنید کسی می تواند تلفن شما را هک کند ، اما وحشتناک تر این که حتی نمی دانید این اتفاق افتاده است. بیشتر حملات بدافزارها در حالت خفا انجام می شوند. ممکن است شما ناآگاهانه یک برنامه مضر بارگیری کرده یا اطلاعات حساس خود را ارائه دهید. در بسیاری موارد ، کاربران متوجه می شوند که تلفن آنها هنگام پرداخت هزینه های غافلگیرانه هک شده است.

مثالی از بدافزار در دستگاه های Android چیست؟

بدافزار مخرب ترین نرم افزار بین “نرم افزارهای مخرب” است ، نرم افزاری است که به دلایل نامعقول طراحی شده است. پول یا اطلاعات را از کاربر سرقت می کند ، یا ممکن است مخفیانه کنترل دستگاه شما را به دست گیرد. این ممکن است بدون اطلاع از موقعیت مکانی ، موقعیت شما را ردیابی کند ، یا پرونده های شما را گروگان گرفته و برای بازپرداخت آنها هزینه ای را برای شما بفرستد (این به عنوان باج افزار گفته می شود).